


New born shoot info
INFO NEWBORN/BABY SHOOT
Bedankt voor je interesse in mijn werk en gefeliciteerd met jullie kleintje! 🎉
Hieronder vind je alle belangrijke informatie over de newbornshoot. Mocht je na het lezen nog vragen hebben, neem dan gerust contact op via e-mail of telefoon!
Handige links: Veelgestelde vragen FQA
Voorbeelden van New Born shoot
Boeking
De newbornshoot wordt geboekt op basis van je uitgerekende datum. Zodra je baby geboren is, hoor ik dit graag zo snel mogelijk, zodat we op tijd een definitieve afspraak kunnen inplannen.
De shoot vindt idealiter plaats tussen de tweede en vierde week na de geboorte. Na deze periode is een shoot nog steeds mogelijk, maar dan valt deze onder een babyshoot in plaats van een newbornshoot. Het verschil is dat baby’s vaak wakkerder zijn en bepaalde poses minder goed mogelijk zijn. Voor baby's ouder dan 4 weken bied ik andere prachtige fotoshoots aan. Neem contact met me op om de mogelijkheden te bespreken! 😊
Je kunt boeken via info@studiozus.nl of telefonisch (+31) 062275831.
Kosten & Betaling
Voor prijzen en pakketten kun je terecht op:
👉 https://www.studiozus.nl/prijzen/
Om je boeking te bevestigen, vraag ik een aanbetaling van €50. Omdat de agenda snel volloopt, raad ik aan tijdig te reserveren. VOL = VOL.
De rest van het bedrag dient op de dag van de shoot zelf te worden voldaan.
Foto Voorkeuren & Voorbereiding
Heb je een voorkeur voor bepaalde stijlen uit mijn werk? Laat het me weten:
Pakket 1:
Stuur bij boeking voor de shoot 2 voorkeurfoto's uit mijn portfolio.
Pakket 2:
Stuur bij boeking voor de shoot 4 voorkeurfoto's uit mijn portfolio.
Pakket 3:
Stuur bij boeking voor de shoot 5 voorkeurfoto's uit mijn portfolio.
Deze foto's helpen mij de stijl te begrijpen die je graag wilt, zodat ik hiermee rekening kan houden tijdens de shoot. Houd er rekening mee dat de shoot altijd afhankelijk is van de samenwerking van de baby. Soms kan een baby bij een bepaalde houding of setting niet meewerken. We passen ons aan de baby aan, en ik doe mijn best om het beste resultaat te behalen. Als de baby niet meewerkt voor bepaalde setting, bespreken we samen een plan B. Ik wil graag een prachtige ervaring voor jullie creëren, maar de baby heeft altijd de controle!
💡 Let op: Alleen voorbeelden uit mijn eigen werk worden besproken. Foto’s van andere fotografen kunnen niet als referentie worden gebruikt. Elke foto is uniek, exacte replica’s zijn niet mogelijk.
Kleding & Extra Opties
👶 Voor de baby
Kleding en accessoires voor de baby worden in de studio uitgekozen, passend bij de grootte en stijl. Je hoeft zelf niets mee te nemen.
Ik maak geen foto's met eigen kleding van de klant, tenzij dit vooraf tijdens de boeking duidelijk wordt afgesproken. Voor meisjes die met moeder of baby op foto willen heb ik wel jurken beschikbaar. Meld tijdens de boeking of jullie hiervan wel of geen gebruik willen maken.
👗 Voor mama
- 1 jurk uit de studio is inbegrepen.
- Tweede outfit (studio of eigen jurk) → €30 toeslag.
👨👩👧 Voor partner & oudere kinderen
- Eigen kleding meenemen.
- Extra kleding uit de studio of tweede outfit → €30 toeslag per persoon.
✨ Extra opties
- Angel Wings → €30 toeslag.
- Tweede outfit of extra foto’s → indien er tijd over is.
📌 Let op: Maximaal 2 volwassenen mogen aanwezig zijn tijdens de shoot. Extra familieleden op de foto? Dit kan bij Newborn 2 en 3 → €30 toeslag per persoon (vooraf doorgeven).
📷 Geen eigen foto’s of video’s maken tijdens de shoot. Dit verstoort het proces. Doe je het toch? Dan stop ik de shoot.
Op Tijd Komen
⏳ Niet te vroeg, niet te laat.
- Tot 30 min te laat? Dit gaat van de shoottijd af wat invloed kan hebben op kledingwissels en settings.
- Meer dan 30 min te laat? De shoot wordt geannuleerd en de aanbetaling wordt niet gerestitueerd.
-
Bij annulering is restitutie van de aanbetaling niet mogelijk. Mocht er sprake zijn van ziekte, dan kan de afspraak éénmalig worden verzet binnen drie weken. Afmelden dient minimaal 72 uur van tevoren te gebeuren.
-
Als de afspraak niet tijdig wordt geannuleerd (minder dan 72 uur van tevoren) of als je niet komt opdagen, wordt het volledige bedrag van de shoot in rekening gebracht en wordt er geen nieuwe afspraak ingepland.
Proces & Levering
Na de shoot maak ik eerste selectie (binnen 6 weken na de shoot, tijdens mei en zomervakantie 8 weken) en stuur ik de digitale galerij met 2 link’s via We transfer. In de eerste link staan bewerkte foto’s. In de tweede link staan onbewerkte foto's.
De foto’s zijn dan met een watermerk beschermd. Jullie kunnen uit beide gallerijen kiezen en gewenste foto nummers doorgeven. NEW BORN 1 via de online galerij kiezen jullie uiteindelijk zelf de 6 foto's . Wilt u meer dan 6 foto's dan kost het 20 euro per foto. NEW BORN 2 via de online galerij kiezen jullie uiteindelijk 8 foto's. Wilt u meer dan 8 foto's dan kost het 20 euro per foto. Bij NEW BORN 3 kun je via de online galerij kiezen jullie uiteindelijk 11 foto's . Wilt u meer dan 11 foto's dan kost het 20 euro per foto. Jullie gewenste foto nummers krijg ik terug binnen 10 dagen. Indien nummers niet binnen 10 dagen worden doorgegeven de selectie van foto’s word door de fotograaf gemaakt.
Als de selectie later wordt doorgegeven, wordt de levering ook vertraagd. De bewerking wordt dan op een later moment ingepland, met een maximale wachttijd van 3 maanden.
Levering
Gekozen foto’s worden digitaal via We transfer (online programma) geleverd in hoge resolutie zonder watermerk binnen 7 werkdagen. De link van we transfer is 6 dagen geldig. Sla de foto’s op tijd op.
Hoe open ik de foto's via WeTransfer?
👉 Zo werkt WeTransfer – klik hier voor uitleg: https://help.wetransfer.com/hc/en-us/articles/213666706-How-do-I-download-a-transfer
https://help.wetransfer.com/hc/en-us/articles/213666706-How-do-I-download-a-transfer en
📦 USB optie
Indien je een pakket met USB hebt gekozen, wordt deze binnen 7 werkdagen na de definitieve levering per post verzonden. Studio Zus is niet aansprakelijk voor verlies of vertraging na verzending (track & trace wordt verstrekt).
🚫 Ruilen & retourneren
Vanwege de aard van het product is het niet mogelijk om digitale bestanden te ruilen of retourneren. Na digitale levering is je keuze definitief.
📌 Onbewerkte foto’s
Alle geleverde foto’s worden zorgvuldig geselecteerd en professioneel bewerkt. Onbewerkte foto’s worden niet geleverd.
Klanten ontvangen als eindresultaat alleen de bewerkte foto's die zorgvuldig zijn geselecteerd door fotograaf. Het is niet mogelijk om alle of onbewerkte (raw) foto's te krijgen, omdat deze niet het eindresultaat weerspiegelen waar de fotograaf voor staat. De geselecteerde en bewerkte foto's geven de kwaliteit en stijl van de fotograaf het beste weer.
Wat Neem Je Mee?
🍼 Voor de baby
✔ Speen (verplicht, ook als de baby die normaal niet gebruikt).
✔ Voldoende voeding en luiers.
✔ Borstvoeding? Als je baby borstvoeding krijgt, is het handig om een flesje gekolfde melk mee te nemen. Zo kunnen we precies zien hoeveel je baby eet en beter inschatten of onrust door honger komt of iets anders. Dit helpt om de shoot soepel en ontspannen te laten verlopen. 😊
✔ Haarborstel.
✔ Infacol of een ander middel bij buikkrampjes.
✔ 3 hydrofiele doeken.
🍫 Voor jezelf
✔ Snacks & drinken. Neem wat te eten mee en zorg dat je met een volle buik komt. Zo heb je genoeg energie tijdens de shoot! 😊
✔ Schone slippers of sokken (met buitenschoenen kun je helaas niet op de achtergronden staan of lopen)
✔ T-shirt en korte broek indien jullie tegen warmte niet aan kunnen (studio is lekker warm voor de baby).
Tot slot
Ontspan en geniet! 😊 Rustige ouders zorgen voor een ontspannen baby. Vertrouw op mijn ervaring en geef je baby de tijd om in een fijne sfeer in slaap te vallen.
📍 Studio locatie
Maarssenbroeksedijk 19, 3542 DL Utrecht
(Bij de intercom: Studio Zus bellen)
🚗 Gratis parkeren
📞 Vragen?
Bel of app me op 0612275831.
Bij het boeken van de shoot ga je akkoord met deze informatie en de algemene voorwaarden:
👉 https://www.studiozus.nl/algemene-voorwaarden/